BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
21 HAZİRAN 2012 / 23:54

pert kedi acil destek bekliyor

Trafik kazası araç başından çarpmış hayvana   ve kaçmış durumu çok ağır vaziyette geldi barınağımıza getirildi ekiplerimiz tarafından ,çok acil kliniğe gönderdik , gözünün birini kaybetti diğer gözüne dikiş atıldı  ,çene kırılmış ve ortadan ayrılmıştı pin takıldı ve çene kemiği birleştirildi dilin yarısı kesilmişti ,dile müdahale edildi her an ölme riski vardı masada kalabilirdi . Fakat ben %  1  bile şansı varsa onu denemek istedim .Çünki  her canlı yaşam hakkına sahiptir ve yedikule darülacezesi yaşatmak için vardır.
Desteğe çok ihtiyacımız var,maddi manevi .
Trafik kazası olarak gelen hayvanımız  çok çok fazla,  klinik borçları belimizi büküyor   :( Bir atasözü var  borç yiğidin kamçısıdır ! Fakat ben yiğit olmak değil borçsuz olmak için ilgi ve  destek bekliyoruz diyorum. Bu kediciğin ismini PERT koydum.Ama pert olmasın diye çok çaba sarf ettik desem doğru söz olur :) 15 gün zeytinburnu veteriner kliniğinde kaldı ve dün hayati tehlikesi artık kalmadığı için taburcu oldu.Serum ,yoğun bakım sıvısı ,süt vb sıvı gıdalarla ve enjektörle  beslenmesi gerekiyor ayrıca bir  gözüne  her gün terramycn pomad ının sürülmesi gerek, kısaca özel bakıma ihtiyacı var .PERT  kedi ile özel ilgilenecek ona şans verecek aile arıyoruz.
Yuva olamıyorsanız tedavi masraflarına destek olun ,onu da yapamıyorsanız gelin pert i beslememize yardımcı olun ,barınak yogunlugunda özel ilgide  zorlanıyoruz.Pert iyileşse dahi sokaklardaki  yaşam savaşını kazanamaz hayatını sokaklarda idame ettiremez .
Pert kedi için acil destek bekliyoruz.

http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/yardim-etmek-istiyorum/