BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
04 ŞUBAT 2012 / 09:43

kara kış fena vurdu:(

Son 33 yılın en soğuk kış şartları ülkemizde hüküm sürerken ,su boruları donmuş,stoklar tükenmiş iken ( gıda,  eski gazete,battaniye vb )yardım çağrımıza  duyarsız kalmayan internet üzerinden mama,makarna vb gıda maddesi  yollayan veya bizzat gelerek destek veren tüm duyarlı dostlara sonsuz teşekkürler.2ve 3 şubat perşembe-cuma  günü hastanelerden topladığımız  yemek artıkları o kadar azdı ki ,gelen bağış mamalar olmasa ne yapardık düşünmek dahi istemiyorum.  Dün evet sadece dün    takviye dağıttımız mama sayısı 20 çuval oldu.
İyi ki varsınız dostlar, tüketimi görüyorsunuz bu soğuk havalarda normalin 3 katı daha fazla gıda tüketimi var, o nedenle mama vb gıda ihtiyacımız sürekli olmakdadır .
Bizleri unutmayın ,sadece soğuk havalarda değil ,sıcaklarda da  kısaca 4 mevsim biz gönüllüler olarak hizmetin sürekliliğini sağlamak zorundayız vicdanen.Düzenli destek çok önemli bunun altını bir kez daha çiziyorum yardımın miktarı hiç önemli değil 1 lt süt ,1paket makarna,1paket bisküvi ile 1 çuval mama bağışı da 10 çuval mama bağışı da bizim için aynı değerde inanın,önemli olan katkıda bulunmaktır.
Yedikule de sizlerin desteğine muhtaç 3000 sahipsiz dostumuz  yaşamak da ,hem yaşamı idame ettirmek için desteğe, hem de sevilecekleri asla terk edilmeyecekleri  iyi birer yuvaya acil  ihtiyaçları var.
Sevgili Cansel Elçin (sinema,tv oyuncusu )arabasının bagajına mamalarını koymuş ve twitterdan duyurusunu yapmış (tabii şaka yaptığını sanan çok sayıda hayranı gelmedi )gelen çok az hayranı ile hoş vakit geçirildi.Canselin geldiği  haberi çabuk ulaştı diğer gelmeyen hayranlara:)  telefonlar susmadı  gerçekden geldimi CANSEL diye arayan arayana :)  kar yağarken cansel elçinin evden çıkıp yedikuleye geleceğine çok kimse inanmamıştı :( onların kayıpları oldu.12 şubat sevgi günü kermesimize görüşmek üzere barınağımızdan ayrıldı .

http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/yardim-etmek-istiyorum/

http://www.yhdd.org.tr/bagis-yapin/