BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
28 MART 2012 / 13:52

kanserli garip iyileşti mahallesine geri döndü:)
meme kanseri garip

 

 

Mahallede ki ismi DAYI imiş be çok bakanı seveni varmış kimi DEDE diyor kimi DAYI kızımız iyileşti kanserinden kurtuldu ve mahallesine geri döndü mutluluğunu paylaşmak istedim.Hayvan yükünden kurtuldu ama bizim yükümüz hala devam ediyor :( Klinik masraflarına katkı bekliyoruz.
********
Garip kızımız mahalledeki ismi DEDE ameliyat oldu kanserli bölge alındı .Diren kondu ve antibiotik tedavisine başlandı 1 haftaya kadar iyileşir ve mahallesine tekrar geri döner.DEDE nin ameliyat masraflarına katkı ,destek bekliyoruz.

Dedenin hikayesi : 5 mart Kısırlaştırıp mahallesine bıraktığım garip kız uzun yıllar mahallede bakıldı fakat meme kanseri oldu dışarıdan da tümör fark edilir hale gelince mahalleli ihbarda bulundu hasta köpek var diye.Ekiplerimiz alıp getirdiğinde garip i tanıdım hemen çok kötü durumda idi acil zeytinburnu veteriner kliniği vet hekim murat ilgüne gönderdim.Yapılan tetkikde çok yogun enfeksiyon olduğu ve antibiotik kullanması gerektiği bildirildi .Reçeteyi aldık ilaçları temin edip tedaviye başladık . Salı günü tekrar kliniğe göndereceğim kontrol için .
Son karar yarın verilecek.meme kanseri garip Garip kızın tümörü ya ameliyatla alınacak yaşlı olduğu için de özel anestezi ile olacak ameliyat ya da kemoterapi tedavisi olacak.Umarım ameliyat yerine kemoterapiye karar verilir.

meme kanseri garip meme kanseri garip

 

http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/yardim-etmek-istiyorum/