BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
17 EKİM 2011 / 17:20

16 ekim pazar ziyaretçilerimiz:)

Birsel Hukuk Bürosundan  25 avukat arkadaşın katkısı ile barınağımıza destek vermek ve ziyaret etmek amacıyla temsilci 6 arkadaş 16 pazar günü çok soğuk ve yağışlı bir hava olmasına rağmen üstelik de avrasya koşusu varken, tüm yollar kapalı iken epey uğraş verdikden sonra barınağımıza ulaşabildiler :) 
Sadece onlar değildi o  gün barınağımıza ulaşma mücadelesi veren  , sevgili hayvan sever dostumuz Bahar Kekeç ve arkadaşları da yorgan battaniye vb ihtiyaç malzemeleri ile o gün barınağımıza geldiler.Barınak hakkında bilgi aldılar takvim ve thşörtlerimizden alarak barınağa katkıda bulundular.Duyarlılıklarından dolayı çok teşekkür ediyoruz,ziyaretçilerimiz ve desteklerin artması dileğimiz :)
Bu arada Birsel Hukuk Bürosundan organizasyonu yapan Nilüfer Türkçü arkadaşımızdan mektup var :)
"Icinde hayvan sevgisi olan her insanin mutlaka yapmasi gereken ziyaretlerden birini Pazar gunu “Yedikule Hayvan Barınagi”na gerceklestirdik. Meral Hanım ve barınak gonulluleri bizleri karsiladi. Yuregi bu kadar genis, ozverili, ozel hayatlarindan fedakarlik yaparak kendini bu hizmete adamis olan hayvan dostlarini gormek bizleri derinden etkiledi. En etkileyeci sahnelerden biri, yuzlerce kopegin hemen hemen hepsini gonullulerin adlari ile cagirmasi ve hayvanlara gosterdikleri “sonsuz sevgi” idi. Yine unutamagimiz anlardan biri, o anda kaza gecirmis yavru bir kopegi karsilarken gonullulerin kosarak seferber olmasi ve gosterdikleri caba idi. Gorduk ki orada yasayan hayvanlar, ister yavru olsun, ister sakat, felcli veya hayatının son donemini gecirsin, mumkun olan en iyi imkanlarla ve sevgi ile bakiliyor. Bir insani hayvandan ayiran en temel ozellik zeka, ama dunyada belki de tum canlilarla ortak noktamiz sevgi... Ister Pazar gunu bunu gorduk... Herkesi “Yedikule Hayvan Barınagi”na yardim etmeye cagiriyoruz."