BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
16 ŞUBAT 2010 / 22:51

Sevgi Günü etkinliğimiz


14 şubat sevgililer gününde  tam anlamıyla şölen tadında bir ' sevgi günü ' kutladık, destekleyen, yardım eden, katılan herkese, sonsuz teşekkürler.

Sevgililer gününü, güllerle, hediyelerle değil, sevdiklerini alıp, sevgiye en çok ihtiyacı olanlarla, barınaktaki dostlarımızla kutlayan herkes, bizim için çok değerli.
Sayımız her zamankinden çoktu. Gönüllülerimizin hiçbiri eli boş gelmediler üstelik. Eski gazetelerini, makarna,süt,mama alıp geldiler.
Müzik dinleyip, kermesimizi gezdiler.Hem birşeyler yediler, hem köpeklerimizin karnı doysun diye yardımlarını paylaştılar.
Katılamayanlar, bu kez çok şey kaçırdılar :)
Yedikule olarak ilk kermesimiz bu nedenle acemilik ,tatlı bir telaş doğal olarak vardı.Gönüllü anneler birbirinden leziz mamalar hazırlamıştı misafirler için.Afiyetle tadına baktık.
Sevgi günü kermesi  fikrini veren Sevgili Goncaya  ,Burcu ya,müzik dinletisi organize eden  Efe ye(Balaban,org,gitar çalarak günü renklendiren Nilüfer,Gökhan,Gülşah arkadaşımıza)
Kermes hazırlığı  için  en az benim kadar yorulan  Sibel anneye, Tolga babaya,Aslı anneye,Petro ağabeye,Cici köpoş elbiseleri hazırlayan ve standda duran Petra anneye,çok güzel duvar süsleri  yapan Sevgili Hülya anneye,İlginç Takı panosu  hazırlayan Derya anneye,Jale anneye,Güzel mamalar hazırlayıp karnımızı doyuran tüm gönüllü annelere,Jale ablaya(Sevgili kurabiyeleri yapan),Güner  anneye(sevgili yastıkların mucidi),Edremitten kargo ile kermes için ürün yollayan Ayla anneye,minik rozetler hazırlayan ışıl ablaya,Misafirlerle ilgilenen Müjde ve Banu, annelere,Kadir ve Berkkan agabeye,Gizem ablaya,Dilara ablaya ve annesine,Nevim anneye,Faize anneye,Neslihan ablaya ,tüm iletişim grubuna
Biz barınakta misafir ağırlar,alışveriş yaparken yıllardır her 15 günde bir barınağa gelip pes etmeden tüm arka bahçedeki hayvanların tek tek su ve mama kaplarını yıkayan ilgilenen o gün dahi iş kıyafetlerini çıkaramayan kermes için de ürün getiren Mukaddes ve Beyhan annelere Sultan ablaya ve daha ismini şu an unuttuğum ama hatırladığım an ilave edeceğim tüm dostlarımıza  sonsuz teşekkürler .

Tabii ki, 14 şubat bahane aslında. Onları sevmek, sevgimizi gösterdiğimiz hergün ' sevgi günü '. 
                                                                                                                                                            esas gitar
k3

 burcu

çocukk1 

 

 

 
 

 

 

 

 

 masak1

 

 

 

SEVGİ nin her türlüsünün hayatınızda olacağı, koca bir yıl diliyoruz Yedikule ailesi olarak.
Ulaşım nasıl oldu diye merak mı ettiniz ?
Sağolun şoför Hamdi, herkesi getirdi :)
ehhehe...

şöfor hamdi