BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
02 EYLÜL 2015 / 13:07

Poker Run

12 Eylül de ; Yedikule Hayvan Barınağı stantımızda sizleri bekliyor olacağız.

Poker Run Yedikule Hayvan Barınağında yaşayan sahipsiz patili dostlarımıza destek için düzenlenen bir etkinliktir.

Facebook etkinlik katılımı için tıklayın
Poker Run kesinlikle bir yarış değildir, sürüşü kimin ne kadar zamanda bitirdiğinin hiçbir önemi yoktur. Run Apache Cycles Kadıköy mağazasından başlar, katılımcılara uğramaları gereken beş noktanın konumu ve güzergah, organizasyon yetkilileri tarafından verilir. Katılımcılar belirtilen beş noktaya uğrayarak birer oyun kartı çekerler, çektikleri kartlar her noktada yetkililerce katılımcı kartlarına işlenir. Katılımcılara bu noktaların her birinde sponsorların sağladığı hediyeler dağıtılır.

Normal sürüş şartlarıyla takribi 1,5 saatte bitirilecek etap için, katılımcılara 5 saat süre verilerek sürat sebepli olası bir kaza riskinin önüne geçilir. Katılımcılar sürüşü Hudson Motosiklet Beylikdüzü mağazasında sonlandırır, en iyi poker eline sahip katılımcı birinci ilan edilir. Eşitlik durumunda katılımcılardan kart çekmeleri istenir ve en yüksek kartı çeken birinci ilan edilir.
Poker Run sadece sürüşle sınırlı değildir. Bitiş noktasında Hudson Motosiklet Beylikdüzü sponsorluğunda canlı müzik, danscı kızlar vb aktivitelerin yer alacağı bir parti olacaktır.
Run katılım ücreti 35 ₺ olup, Bu ücret akşam düzenlenecek herşey dahil partiyi de kapsamaktadır.
Her bir katılımcı
APACHE CYCLES dan 50₺ değerinde hediye çeki
Golden Arrow 212 Tattoo & Piercing den 50₺ değerinde hediye çeki
Merkez Servis & Yedek Parça 50₺ değerinde hediye çeki
Cool Bar dan %20 indirim kuponu
kazanacaktır.
Birinciye 1000₺ ödül verilecektir