BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
04 ARALIK 2007 / 11:41

Evcil Hayvan Fuarı
Evcil Hayvan Fuarında bize standlarında yer veren KEDİGEN VE HAVHAV.COM'a çok teşekkür ederiz.

Köşemizde gönüllüler Meltem ve Birgül anneler barınağımızın tanıtımını yaptılar broşürleri dağıttılar ben barınakta onlar fuarda çalıştılar. Fuarda ziyaretçiler çok fazla idi. Bizim köşemize her zamanki gibi en fazla çocuklar ilgi duydular. Şeker kızımızı ve Sarı oğlumuzu seve seve bitiremediler. Şeker ve Oğlum da cicili bicili süslenmiş, görevini çok büyük bir ciddiyetle yapıyordu. Arkadaşları adına barınağı temsil ediyorlardı.

Barınağımıza 1 hafta önce gelen Şanslı da fuardaydı adı gibi şansıda çok iyi çıktı. Fuardan sonraki gün barınağa gelip Şanslıyı sahiplenmek istediklerini söyleyen bir aileye koşa koşa gitti ve şimdi çok mutlu yeni ailesiyle.

Barınağı temsil eden bir bebek daha vardı. Adı Pamuk, 4 haftalık 2 gün önce terk edilmiş. Fuarda herkezin sevgilisi oldu. Star Gazetesi ilk sayfaya onun resmini koydu, Vatan Gazetesi , Show tv, Star Tv, Kanal D pamuk sayesinde barınağımızı haber yaptılar.

Ziyaretçilerimiz arasında Ediz Hun ve Eşi,Tamer Dodurka,Yılmaz Akar ve ismini bilmediğimiz çok sayıda hayvan dostu vardı.

Herkeze, ama hayvanlar için iyi bir seyler yapmaya çalışan herkeze sonsuz teşekkürler...
Değerli sanatçımız ve hayvan dostu Leman Sam barınağımızı ziyaret etti.

Hayvanlarımız için kurumama, süt, makarna, hastalar içinde antibiotik bağışında bulundu kendisine teşekkür ediyoruz.

Leman Sam barınağımızı sık sık ziyaret edeceği sözünü verdi, yavruları sevdi ,yemek dağıtılırken eşlik etti.

Hayvanlar sokağa terk edildikleri için üzgün ama barınakta çok iyi durumda olduklari için mutluluk duyduğunu söylerek ayrıldı.


Prof Orhan Kural ETVde ki Yeşil bir dünya programı için barınağımıza geldi.

Hayvansever sanatçı Selçuk Sezer ve İsmet Sungur beyle ile birlikte söyleşi yaptık daha sonra sevgiye muhtaç hayvanlarımızı sevmek için barnağımızı dolaştılar.

Orhan Kural Tilki ve Jonathını sevdi.

Prof İsmet Sungurbey barınağımıza manevi destek veren bir hayvan dostu. Prof Orhan Kural hayvanlar adına yazdığı kitaplar ve çalışmalar için teşekkür ediyor...