BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
04 ARALIK 2007 / 11:43

3-4 Ekim etkinliği - 4 Ekim 2003

Bu anlamlı günümüzde bizleri yanlız bırakmayan özel Sezin Okuluna çok teşekkürler. Çocuklar Prof. İsmet Sungurbey'in hayvanlarla ilgili güzel konuşmasını dinlediler. Getirdikleri ilaç, süt, gazete, mama vb şeyleri barınağımıza bağışladılar ve yavrularla oynadılar sevdiler başlarını okşadılar. Duygulu güzel bir kaç saat yaşadık.
4 Ekim 2003


Barınağımızda tüm hayvansever dostlara açık bir şenlik düzenledik. Kedigen ve Türkiye Hayvanları Koruma Derneğinden dostlarımız bizi yanlız bırakmadılar. Misafirlerimiz arasında hayvan hakları çalışmalarıyla tanınan Prof İsmet Sungurbey çevreciliğiyle tanınan Ediz Hun, tiyatro sanatçısı Hadi Çaman, Mimar Karikaturist Tan Oral olduğu gibi, sürekli bizi ziyaret eden dostlarımız ve daha önce hiç barınağımıza gelmemiş gazetelerden şenlik haberini okuyup gelen çok sayıda dostumuz vardı.
Misafirlerimizi Umut ile Nazlı karşıladı. Tekerlekli sandalyeleriyle koşuşturup durdular.

Pfizer firmasi 10 köpeğimize 1 senelik uyuz tedavi ilaçlarını bağışladı. Ayrıca dostlarımız ilaç bağışında bulundular.

Dimes, Nescafe, İstanbul Yemek Sanayiicileri Derneği ikramlarda bulundu bu kuruluşlarada teşekkur ediyoruz. O gün duygu dolu çok güzel bir gün geçirdik misafirlerimizle birlikte tekrarını inşaallah yakında yapacağız. Amacımız dostlarımızın sayısını arttırmak hayvanlarımızın en büyük ihtiyaci olan sevgiyi bu sayede yaşamalarını sağlamak.

Katılan , katılmak isteyip katılamayan tüm dostlara teşekkürler.
 

4 Ekim de İlaç bağışında bulunan dostlarımızdan bazıları. Yardım eden dostlarımızın hepsine teşekkür ederiz.

Zühal Gürer
Gülseren Şenay
Adviye Tanyir
Ferhat Kazancı
Zeynep Balkay
Gülay Gule
Elif Soyer
Tilbe Salim
Ayşe Kaptanoğlu
Sema İzmen
Dilel Erdoğan
Fatma Denizli
Yücel Ersöz
Engin Midilli
Habibe Yılmaz
Aytul Çınar
Berna Zeynel