BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
04 ARALIK 2007 / 11:53

22 Ekim 2005 cumartesi günü barınak gönüllüleri olarak barınakta toplandık

22 Ekim 2005 cumartesi günü barınak gönüllüleri olarak barınakta toplandık. Şansımıza çok güzel bir hava vardı. Bahçede güneşlendik köpecikleri sevdik. Sonra gönüllü odamızın güzelliğine dayanamayıp birazda orada oturup sohbet ettik.


Çok güzel bir gündü. Sayısı malesef çok olmayan hayvan sever insanlar bir araya toplandık. Hepimizin evinde bahçesinde beslediği hayvanlarla ilgili okadar çok anısı vardıki. Bunları anlatıp, birbirimize yanlız olmadığımızı tekrar gösterdik. Tabii ki meral hanım hepimizi bastırdı. E kolay değil bizim onlarla sınırlı olan hayvanlarımız , onunsa binlerce köpeği var:)


Tatlı muhabbetlerden sonra, sıra barınak için daha neler yapabilirize geldi. Kafa kafaya verip neler yapabileceğimizi konuştuk. O gün doğrusu barınakta köpeklere ilgi göstermek dışında fiziksel olarak birşey yapmadık. Neler yapabileceğimizi paylaştık sadece. Güzel fikirler çıktı ortaya.


Çay içtik, kurabiye yedik. Gönüllü odamıza her fırsatta dalan açık göz köpeklerimizle oynadık. Biz çok eylendik. Bir dahaki toplantımızda sizde bize katılın küçük hayvan hikayelerimiz artsın Meral hanımla yarışalım :)Duygu Külünkoğlu
Barınak Gönüllüsü