BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
10 ŞUBAT 2011 / 07:29

13şubat sevgi günü kermesine davetlisiniz

Sevgililer günü yaklaştı insanlar sevdiklerine hediye vermek istiyorlar ve bu bir tüketim çılgınlığına dönüşüyor,bu çılgınlığı barınağımızın düzenlediği kermes de faydalı bir çılgınlığa dönüştürmek elinizde.Nasıl mı ?
Çok kolay yeterki gelin yeterki isteyin;
Yedikule Hayvan Barınağı olarak bu yıl 2. cisini düzenleceğimiz “ Sevgi Günü Kermesi ”  13 Şubat’ta barınağımızda olacak.
Her türlü olumsuz hava şartlarını düşündük ve kapalı mekan oluşturduk.(Gösteri çadırı )Bu özel günün tüketim çılgınlığını ,bir sevgi yumağına çevirmek elinizde,kermeste ki ürünlerimizden alarak hem sevdiklerinizi sevindirecek,hem de sahipsiz  hayvanlarımıza   yardım etme imkanı bulabileceksiniz.
Kısacası faydalı olabilmenin  mutluluğunu  yaşabilirsiniz :)
Sevgili dostlarımız
Sevgili  Kendi ve Tolga Öztorun’un sunuculuğunu yapacağı günde Melike Demirağ,Reyhan Karaca, Zeynep Dizdar, Doğa İçin Çal Grubu, Gökhan Tan,Sevgili Nilay Tezsay ve Kendi Land şarkıları ile güne neşe katacak, Magic Necmi yapacağı sahne shovu ile katılımcıları eğlendirecek. Ayrıca sürpriz ve çok önemli isimler de sahne alacak.
Fotoğraf zanaatkarı Ateş Kantürk’ün tüm geliri sokak hayvanları yararına olacak olan sergisinin açılışı da bu özel günde barınağımızda olacak.
Sokak Hayvanları yararına olan bu sergide ünlü oyuncular Tuna ARMAN, Ebru KARANFİLCİ, Rojda DEMİRER, Özge ÖZPİRİNÇÇİ, Tansel ÖNGEL ve Şamil KAFKAS, müzik dünyasından HEPSİ Grubu olarak Eren BAKICI, Cemre KEMER ve Yasemin YÜRÜK, Berk GÜRMAN, moda dünyasından da Tuğba ÖZAY, Alona KRAL ve sürpriz katılımı ile BARBAROS ŞANSAL; Ateş KANTÜRK’ün objektifine poz verdiler

Bu Dünya Hepimizin  (kedisi,köpeği,kuşu,böceği,ağacı,kısacası her tür mahlukatı)diyorsanız     BİZDENSİNİZ   :)
Bu   duyurumdan  sonra, özel olarak  davet   bekleyen değerli dostlarımız olabilir ,haklıdırlar da ,ama  inanın bunu yapmak için zamanım yok neden mi?
 Etkinlik hazırlığı ile uğraşırken bile, annesiz bir  bebek emzirmekle vakit harcıyorum, çünki gönüllü anne bulamadım, duyarlılık çok çok az,çünki saha da çalışmak zor,insanları idare etmek zor,her tür egodan arınmış olmanız gerek ,sinirlerinizin çelik gibi sağlam olması gerek,pes etmemek gerek çünki sahipsiz hayvanların bize ihtiyacı var ve sayımız az,bu yüzden bana küsmeyin, darılmayın üzülürüm :)
Ben az diyorum sayımız  ,ama çok olduğumuzu göstermek elinizde  :)
Haydiiiiii    dostlar 13 şubat Sevgi Günü,destek günü herkes davetlimiz bekliyoruz güzel,neşeli,bol alışverişli  bir gün olması dileği ile.
13 Şubat Pazar  Saat : 12:00 ile 17:00 arasında
13 Şubat Sevgi günü kermesimizin tanıtım Afişinde kullandığımız "The broken chair"isimli  fotoğraf değerli Fotoğraf Sanatçısı Can Berkol tarafından çekilmiştir.Kullanmamıza izin verdiği için çok teşekkür ediyoruz.