BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
19 AĞUSTOS 2016 / 17:03

Leydi

LEYDİ 0 numara Terrier terk edildiği gün plastik su kovasının yanına sinmiş korkudan tir tir titriyor yemek de yemiyorduilan açtım, ertesi gün sabah erkenden Beylikdüzünden yola çıkan hulya anne yanında ızgara köfte de getirmiş, leydi yi görmeye gelmiştiLeydi, Hülya anneyi görünce sevindi ,kucağına atladı köfteyi yedi, sarıldı ona❤️"Beni al bırakma al götür" der gibiydi 😊Leydi yi HÜLYA VE BELMA annelere yuvalandırdıkLeydi çok iyi, Mutlu.

Bugün belma anne den mektup geldi belki bakış açınızı değiştirir yavru olsun ,ben büyüteyim önyargınızdan kurtulursunuz. Çünkü leydi yavru değil 3-4 yaşlarında idi ve ilk günden itibaren alıştı yeni yuvasına ve ailesine

"Sevgili Meral Hanım : yirmi aydır kaybettiğim kızımın hasretiyle sabahları ağlayarak uyanıyordum. Gösterilen hiçbir köpüşü beğenmiyor o sevgiyi bir daha yaşayamayacağımı düşünüyordum. Ta ki gece leydiyi kardeşim gösterene kadar, kardeşime sabah git bu kızı al tuvalet eğitimi olmuş olmamış hiç önemli değil ne çıkarsa kabulüm dedim. O gece sabaha kadar uyuyamadım. Ertesi gün kardeşimin kucağında geldiğini görünce kızıma duyduğum sevginin aynısını hissettim ve yaşlı bedenime can geldi. Bu mutluluğu bana veren Yedikule Barınağına ve size çok teşekkür ederim. Mekanınız cennet olsun.

Sevgilerimle Belma -Hülya "