2 mart çarşamba yedikule zindanları gezisi ardından ..." /> 2 mart çarşamba yedikule zindanları gezisi ardından ... | Fatih Belediyesi Yedikule Hayvan Barınağı" />
BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
03 MART 2011 / 23:19

safaristanbul süpriz ziyareti

Safaristanbul "ücretsiz şehiriçi fotoğraf gezileri" düzenleyen gönüllü fotoğraf kulubü.
2 mart çarşamba yedikule zindanları gezisi ardından barınağımız sonra da sahildeki bir kaç durak o gün ki proğramlarları idi.
Grubun kendini tanımlama şekli ve kuralları çok hoşuma gitti adı üstünde gönüllü  :)
"Biz de gezi iptali yok 52 hafta hava şartları ne olursa olsun 4 mevsim fotoğraf boşuna iptal oldu mu diye aramayın, sormayın.Yağmur,çamur,kar,sıcak,ışık varmış yokmuş şehir içi şehir dışı amatör ruhlu ,paylaşım olan ,fotoğraf makinası olan olmayan ama fotoğrafa ilgi duyan herkese açık geziler ve eğitim veren gönüllü fotoğraf kulübü. "
Barınağa geldiklerinde saat 15 e yaklaşıyordu yani yemek dağıtım saati gelmişti .Grup un gezi proğramında barınağımızın olduğunu bilmiyorduk ama tanrı misafiri geri çevrilmez .Gönüllülerimizden Jale anne ve Onur ağabey,batuhan ağabey 45 kişilik grupla ilgilenmeye çalıştı.
Bol bol foto çektiler grup köpeklerimizi sevdiler sonra barınağımız hakkında bilgiler verdik,yedikule canlarını unutmasınlar her gün hatırlasınlar :)   diye 2011 takvimimizden hediye ettik .Tekrar ziyarete beklediğimizi ama bu sefer daha erken ve önceden haber vermek şartı ile vedalaştık grup fotoğraf çekmeye devam ederek bir sonraki durağa doğru yola çıktı.
Bu gün de çekilen güzel karelerden seçebildiklerimi koyarak sizlele paylaşmak istedim .Tabii benim çektiğim fotolar kadar güzel olmasa da  fena değil dermişim :)