BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
12 NİSAN 2010 / 17:42

kabahat süt anne oldu


Hasdal Barınağından 10 yavrusu ile hayvanseverlerce alınan golden anne maalesef dün gönüllü annenin evinde melek olmuş.Geride 15 günlük 10 adet yavru kaldı.
Gönüllü Tuna arkadaşımız çeşitli gruplara yazarak 10 öksüz bebeğe gönüllü anne arayışına girdi her zamanki gibi maalesef tık yok.Ölüm sessizliği.Bu camia da şunu anladım yardım çağrılarına karşı duyarsız kalınıyor ama birilerini  çekiştirmeye ,kusur bulma eleştirme vb yazışmalar  o kadar duyarlılık varki  yüzlerce yorum yapılıyor.Bence artık bundan vazgeçmek yani insanlarla uğraşmak yerine esas amaç olan muhtaç hayvancıklara odaklanmak boş yere vakit geçirmemek gerekiyor.
Evet konumuza dönersek kabahat kız karnı burnunda barınağın önündeki yola atılmıştı.2 gün sonra doğum yaptı 10 kabahatı oldu fakat geçirdiği travmalardan dolayı 10 bebeği de teker teker melek oldu .Son 2 yavru da dün melek olmuştu.Bugüne bebeksiz girdi internet de annesi ölen 15 günlük bebekler için yardım çağrısını görünce tuna arkadaşa getirin iyi huylu anne memeleri süt dolu üstelik kabul edecektir bebekleri.
Tuna anne hemen anadolu yakasındaki gönüllü anneden bebekleri aldı getirdi .Ve mutlu son Kabahat ın yeniden 10 kabahatı oldu .
Şimdi sıra sizde makarna,süt,bayat ekmek yaş ve kuru mama desteği bekliyoruz.