BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
15 AĞUSTOS 2012 / 20:00

fatmagül ün mutlu sonu:)

10 ay önce emanet ettiği köpeğini döndüğünde bulamayan Sevinç hn aramadık yer başvurmadık kapı çalmamış ama netice alamamış ta ki web sitemizde fatmagüllerin suçu ne başlıklı yazımızı görüp fotograflara bakana dek:)Evet fotograflarından tanımış köpeğini önce telefon açtı belirgin işaretlerini sordu sonrada araba tutup geleceğim dedi ben de eğer alacaksan gel ,çünki senin köpeğinse ve sadece göreceksen ona tinerci tecavüzü travmasından sonra ,sahibi görü evine gideceğini sanıp ona umut verme dedim hayır o ise alacağım dedi ve barınağa geldi.Evet o idi ismi KIZIM imiş.Kızım çok sevindi kokladı sarıldı ağlaştılar ve arabaya binip doğruca eve gittiler.Darısı tüm kayıp sahiplerinin  başına :)
*********
10 AY EVVEL KAYBETTİĞİM SAHİBİMİ BULDUM!

NURHAN BAL ABLAM BENİ GÖRDÜ İÇİ SIZLADI... HER TARAFIMDA SİGARA SÖNDÜRMÜŞLER IRZIMA GEÇMİŞLERDİ... DERİMİ KALDIRMIŞLARDI... YARALARIM DA VARDI...

TELEFON AÇTI MEHTAP ÖZER ABLAMA... O HEMEN HAREKETE GEÇTİ... HİÇ KORKMADAN BULUNDUĞUM YERE GELDİ... ÖNCE YETKİLİLERİ ÇAĞIRDI KENDİSİNE EŞLİK ETSİN DİYE... GELMEDİLER... TİNERCİLERDEN KORKTUKLARI İÇİN... SONRA MEHTAP ABLAM İSTANBUL MİLLETVEKİLİ METİN KÜLÜNK'Ü ARADI... TİNERCİLER METRUK BİNAYA DÖNMEDEN BİZLERİ ALMASI GEREKTİĞİNİ ANLATTI... MİLLETVEKİLİMİZ METİN KÜLÜNK FATİH BELEDİYE BAŞKANINI ARADI... EKİP GELDİ... BAŞIMIZDAN HİÇ AYRILMAYAN MEHTAP ABLAMLA AMA ÖNCE ONA DİŞ GÖSTERMİŞTİM... BENİ ARABAYA KOYDULAR... ARKADAŞIMI DA O KIRMA BİR HASKY...
SONRA MERAL OLCAY ABLAMIN YANINA GÖTÜRDÜLER BENİ... MERAL ABLAMLA MEHTAP ABLAM KAVUŞUNCA SARILDILAR... BENİM BAŞIMA GELENLERİ FARKEDİNCE GÖZLERİNDEN YAŞ GELDİ SONRA VETERİNER BENİ MUAYENE ETTİ... TEDAVİ ETTİ... BENİ TEMİZLEDİLER... NETTE RESİMLERİM YAYINLANINCA 10 AY ÖNCE BENİ KAYBEDEN SAHİBİM BENİ TANIDI... GELİP MERAL ABLAMDAN BENİ TESLİM ALDI...

ANNE! BENİ BIR DAHA KAYBETME...

BUNA ARTIK DAYANAMAM...

FATMAGÜL KOYDULAR BENİM ADIMI... 

MUTLULUK BENİM!...

TÜM FATMAGÜL HEMCİNSLERİMİN OLSUN...

Fatmagül lerin suçu ne:((((


 


 Fatmagül lerin  suçu ne:((((12 AĞUSTOS Fatih de 2 gün önce bir kurtarma operasyonu yapıldı ve metruk binaya kapatılan sürekli tecavüze uğrayan köpekler kurtarıldı .Operasyonun ayrıntıları hemen aşagıdaki satırlar da:
Son durum bilgisi:Golden cinsi mağdure ismini FATMAGÜL koydum kliniğe gönderildi veteriner hekimin tespiti ile tecavüze uğradığı kanıtlandı.Buraya kadar sorun yok, sorun hayvanseverlerin çoğunun  gelen ihbarlara sadece ahh vahhh deyip icraata geçmemesi  ve hep aynı kişilerin bu işide çözmesinin beklenmesi  ve kendilerinin bir şey yapmayıp pc başında ahkam kesmesi ile başlıyor.
Üstelik barınağa ve bana xxx atıp  neden tecavüz edenin bulunması için  meral hn uğraşmadı ,neden fakülteye hayvanı götürüp sperm tetkiki yapılmadı diye vurun abalıya misali yazılar saldırılar.Arkadaşlar böyle saçmalık olmaz ,hayvan kurtarılmış tinerci ali mi veli mi çoşkun mu kimin xx yaptığını bulmakla, barınağın yogun  yükü içinde ben mi uğraşacağım ,polis in işini ben mi yapacağım.
Ayaklarınız yere bassın artık sonuca bakın hayvan kurtarıldı,güvenli ellerde onun psikolojisini düzeltmek ezikliğini gidermek adına sevgi ile hayata döndürmekle uğraş verirken kimin yaptığını bulmakla uğraşamam.İnsanlara  tecavüz vakaları bile  sonuçsuz kalırken bu ülkede Fatmagül lerin  suçu ne:((((
Yedikule Darülacezesine gelen her köpek benim sorumluluğumdadır, canları önce Allaha sonra bana emanettir,tedavileri yaptırmak,karınlarını doyurmak,sevgi vermek yuva bulmak en büyük hedefim ve çabamdır.
Hayvanseverlerden ricam İNSAN İNSANIN KURDURUR MİSALİ HAYVANSEVER HAYVANSEVERİN KURDU OLMASIN.Sayıca az olan hayvansever kesim BÖL PARÇALA YÖNET taktiği ile YOK OLMASIN.Herkes kendi bölgesinde ki barınağa gitsin gönüllü olsun sokakda sahipsiz hayvanlar için çaba sarf etsin ,sahaya inebilen insin inemeyen destek versin onuda yapamayan ilan paylaşsın duyuru paylaşsın .Daha başka diyeceğim bir şey yok .Barınakla ve benimle uğraşan ,yargısız İNFAZ yapan insanları sadece ve sadece ALLAHA havale eder doğru bildiğim hayatımı adadığım bu yolda hayvanlarım için çalışmaya devam ederim polemige girmem.Çok zorlanırsam da girerim haaaa  :( ellerim armut toplamıyor hayvanlarımız için her şeyi yaparım.
Evet konuya döneyim FATMAGÜL GÜZEL BİR YUVA BEKLİYOR BUNA ODAKLANALIM LÜTFEN.
 http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/sahiplendirme-sistemimiz/1/11
***10AĞUSTOS
Topkapı da şehrin ortasında bir dram yaşanıyormuş ama haberimiz yok,duyarlı hayvansever insanların ihbarı ile hayihak mehtap özer sayesinde fatih belediyesi ekiplerimizce  çalınan ve metruk binaya tıkılan günlerce gören tecavüz edilen hayvanlar kurtarıldı ve yedikule darülacezesinde koruma altına alındılar.Golden dişi çok genç vucudunun her tarfında başından başlayarak siğara  söndürülmüş tecavüz edilmiş spermler hala üzerinde,korkmuş,ürkmüş halde idi.Hemen klinik kısmına aldık genel muayenesini yaptık enfeksiyon var septisemi olma ihtimali yüksek yarın sabah acil kliniğe detaylı tetkikler için gönderecegim.Diğer kurtarılan köpek husky çoban her tarafı kene dolu .
Her iki köpek de yedikule Darülacezesinde koruma altına alındılar.Önce allaha sonra bana emanet tüm barınakdaki canlar.Olayın başlangıcı Mehtap hn ın bu  mesajı ile başladı:
TİNERCİLER ÇALDIKLARI CİNSLERİ BU METRUK BİNAYA TIKMIŞLAR … HAYVANLARI ÇIKARMAYA ÇALIŞIYORUZ…
Duyarlılığından dolayı hayihak mehtap özer e çok teşekkür ediyoruz.
Fatmagül lerin  suçu ne:((((Fatmagül lerin  suçu ne:((((