BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
08 NİSAN 2016 / 16:01

Engelli dostlarımız

Havalar artık ısındı 😊Engelli dostlarımız da güneşlenmek, traş olmak, sevilmek, elden beslenmek kısaca özel ilgi istiyorlar. Müsait günlerinizde haftada, 15 günde, ayda, yılda 1 gelebilir, onlara pozitif enerji ve moral verebilirsiniz.
Eminim onlara bu moral çok iyi gelecek, yalnız olmadıklarını hissedecekler.

Bu arada Yağmur oğlan bildiğiniz gibi yüksek tansiyon hastası oldu , her gün ilaçları özel yemekleri veriliyor. Yıllardır Banu annesi ona karşı farklı bir sevgi besler, bu pazar da geldi ilgilendi. Yanlarına gittim "çok iyi bol bol sevildi" dedim.

"Yemek yedi mi" diye sordum Banu ve Arzu anne ye "evet yedi" dediler, "doydu mu" dedim, tabii tabii sadece sevgi istiyor dediler. Oysa ben yağmurun karnının tam doymadığını hissettim (Köpeklere Fısıldayan kadınım ya😜) "karnı aç" dedim "yok tok" dediler. Ben yaş mama verdim elimden yedi, hala doydu diyorlar, doymadı bence hemen kuru mama yedirdim, sonrada 1 tas su içti. Birde masajla çişini yaptırdım.

"ohh be bunlar benim ne istediğimi anlamadılar Meral anne" der gibi baktı yağmur oğlan😋 Eee annelik ile cici annelik farklı 😊Sizler de barnağımıza gelip engelli, kanser, yaşlı kısaca sona yaklaşmış olan dostlarımızla yakından ilgilenebilir onlara faydalı olabilmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Yedikule Sevgi evi bizimle aynı duyguları paylaşan ruh ikizlerimize, Bİnlerimize, Onbinlerimize kısaca herkese kapıları açıktır.

Mevlana hazretlerinin dediği gibi "GEL KİM OLURSAN OL GENE DE GEL"
BEKLİYORUZ SEVGİ EVİMİZE HAFTANIN 7 GÜNÜ 10.30-15.00 ARASI ZİYARET SAATLERİMİZ.


Gönüllü başvuru formunu önceden doldurursanız sizi daha iyi tanımış oluruz. Gönüllü Başvuru formu→

12920541_n 12924320_n 12985375_n 12985555_n