BİZİ TAKİP EDİN
İSTANBUL, TURKEY
27 OCAK 2014 / 21:45

annesiz yavru bebekler destek bekliyor

Hava şartları oldukça çetin :( ve bu günün aksiyonları :
Dakika bir gol 7  :( rot melezi 3 haftalık kadar 7 adet melez yavrular ayrıca  15 adet de  1-1.5 aylık arası annesiz yavrular:( Annesiz yavru istilasına uğradık :(
Kutu icinde kuytu bir köşeye bu soguk havada terk edilmiş 7 adet 3 haftalik rot melezi yavrular ihbar üzerine ekiplerimizce alınıp barınağa getirildi hemen çiçonun yatağını kurduk bu bebeklere.
Nasıl bir ses anlatamam yaşamak lazım aç kalan martılar nasıl ses çıkartıyorsa 7 si birden nasıl ağlıyorlar açlıktan hemen battaniye yorgan vb serdik puppy süt tozundan mama hazırladık iş başa düştü Arzu anne Gizem abla Mustafa Ağabey biberonlarla beslemeye başladılar emziği ağzına alan sustu :) Yarım saatlik bir çabadan sonra karınları duydu uyumaya başladılar.
Biz biberonla gün boyu beslemeye  çalışıyoruz barınak yogunlugun da gerçekten çok  zor, imkanları zorluyoruz. Acil gönüllü anneler ariyoruz  ,gönüllü anneleri bulana kadar da dog milk ,pupy yaş mama bekliyoruz.
Diğer grup kendini kurtarmış biberonla beslenmeye ihtiyaçları yok yaş mama kuru puppy maması bebe bisküvisi süt ile beslenebiliyorlar.
Acil puppy kuru ve yaş mama ,yorgan,battaniye ,eski gazete desteği bekliyoruz.

http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/yardim-etmek-istiyorum/
http://www.yhdd.org.tr/bagis-yapin/