İlan Panosu

yaşlı zilli kız yuva buldu

yaşlı zilli kız yuva buldu

Yedikule Darülacezinden bir yaşlı kız daha yuva buldu.
O kadar çok yaşlı var ki, herkes çıtır  :) aradığı için yaşlıları tercih eden pek yok.
Canan hn  evde 2 kedisi olduğunu ve çalıştığını , yalnız kalabilecek sakin  yaşlı bir köpek istiyorum dedi.
 İlk etap da  en yaşlıların olduğu bölüme götürdüm kendisini  2 köpek önerdim 1. kronik astım hastası fino ismi NEZLE  :)   diğeri 6 sene sonra terk edilen  terrier ZEYTİN  oldu.Ama Canan hn ben saçlarına  toka da takabileyim  :)
 deyince  durum değişti, bu sefer bol tüğlü  yaşlıların bölümüne gittim bu 3 nolu kaniş bölümü idi odaya girer girmez herkes üstüme atladı beni sev beni sev diye sadece bir tanesi gelmedi.Minderin üstünde  tek başına oturuyordu morali bozuktu ,başını kaldırdı bana baktı .Olay bitti dedim sen  gidiyorsun evin hazır çünki beğenilmeyecek gibi değildi çokkk tatlı idi ama  mis kokusundan :) yanına yaklaşılmıyor du.Ne olur ki bir tas su bir şampuan a bakar  mis   kokudan kurtulmak.
Kucağıma aldım doğruca Canan hn ın yanına gittik  çok beğendi kızımız hakkında bilgi verdim  aynı zamanda kısır olduğunu belirttim.(yedikulede tüm köpeklerimiz kısırdır kısırlaşmadan sahiplenme yapamayız yani üretime izin veremeyiz) .İşlemleri yaptık formu doldurduk, kaydını aldık fotolarını çektik ve evine doğru uğurlayıp el öpmeye bekliyoruz dedik.
İsmi zilli olmuş Canan anne yıkamış paklamış koltuk da kanepede yatıyor artık ,  fotolar da yollamış çok teşekkür ediyoruz.
Yaşlı bir köpeğe yuvasını açtığı için.Aslında bebek köpek isteyen ve çalışanlar insanlara kesinlikle tavsiyem yaşlı köpek almalarıdır çünki genç bebek köpek, insan ister sürekli yanlarında, havlar, sıkılır eşyaları kemirmeye başlar neden mi çünki bebek  insan bebeği gibi ilgi ve alaka ister .Düşünün derim daha çok yaşlımız var yuva bekleyen  .

İlan Panosu

More in İlan Panosu

 • Melez Yavrular

  Melez yavrularımız yuva arıyor. En Zeki eğitime açık melez köpeklerdir bunu unutmayın onlara da şans verin.

 • İda

  İda oğlumuz, Leydi kız, İrma kız, Zeytin, yuva buldu. Darısı diğer çocuklarımızın başına.

 • Beagle melezi

  Beagle melezi yavrumuz yuva buldu Darısı diğer çocuklarımızın başına.

 • Crazy

  Crazy kız stres den brandaları kemirmişti barınakta kalmak istemiyordu.Nihayet kısmeti çıktı ve yuva buldu 🙏İsmi İskandinav güneş Tanrıçası”...

 • Zeytin

  Rot kızımız ZEYTİN de yuva buldu 🙏❤️Darısı diğer çocuklarımızın başına

 • Akita

  1-1.5 yaş civarı saf kan Amerikan Akita yuva Sahiplendirme sistemimiz >>