İlan Panosu

Yaşlı Bibi

Yaşlı Bibi

Körler sağırlar birbirini ağırlar misali ,baktık ki ilanlarımıza karşılık kimseden ses seda çıkmadı ve bu çocuklar zorda, Bibi ile ayaz ı birbirimize yani gönüllülerimize sahiplendirdikAyaz ı Itır anne , Bibi yi Can baba ya verdik gitti. Yaşamlarının son demlerini Bibi ve Ayaz artık daha özel ilgi ve alakayla bakılacakları yuvalarında geçirecekler.

12208788

1 Eylül 2015

Yaşlı, bir göz kör, diğer göz erimiş çukuru var. 500 gr kadar minik bir pincher topkapı civarında sokakta bulundu. Bölgemizin hayvanı olduğu için barınağa aldık. Tetkikler için kliniğe gönderdik. Penis felci olmuş köpecik. Darbeye bağlı omurilik zedelenmesi ve o bölgeye giden sinirkerin felç olma durumu mevcut su an. Penisin bir kısmı sürekli dışarıda. Zamanla sinirler beslenip normal hale dönmesi için her gün 1/4 benexol veriliyor. Tedavisi bu kadar. İsmini BİBİ koydum. Bibinin fazla zamanı yok dişleri de dökülmüş 3-5 dişi kalmış. Son günlede barınak yerine huzurlu, daha çok sevgi ile bakılabileceği bir aile çıkar mı acaba ? Belki şanslıdır, yuva buluruz haydi bibi şansın bol olsun.

11894482_10153196930877983_5169601148450925929_o

İlan Panosu

More in İlan Panosu

 • Melez Yavrular

  Melez yavrularımız yuva arıyor. En Zeki eğitime açık melez köpeklerdir bunu unutmayın onlara da şans verin.

 • İda

  İda oğlumuz, Leydi kız, İrma kız, Zeytin, yuva buldu. Darısı diğer çocuklarımızın başına.

 • Beagle melezi

  Beagle melezi yavrumuz yuva buldu Darısı diğer çocuklarımızın başına.

 • Crazy

  Crazy kız stres den brandaları kemirmişti barınakta kalmak istemiyordu.Nihayet kısmeti çıktı ve yuva buldu 🙏İsmi İskandinav güneş Tanrıçası”...

 • Zeytin

  Rot kızımız ZEYTİN de yuva buldu 🙏❤️Darısı diğer çocuklarımızın başına

 • Akita

  1-1.5 yaş civarı saf kan Amerikan Akita yuva Sahiplendirme sistemimiz >>