Barınak

yaşam ve pert kedinin şansı döndü :)

yaşam ve pert kedinin şansı döndü :)

Pert kedi ve iki bacağını kaybeden yaşam kedi başak annenin evine yuvalandı.Pert kedi kakıcı olarak yaşam kedi ise toparlanana dek geçici olarak gitti kendine geldikden sonra kalıcı yuvasını arayacağız .
Ceren anne taşıyıcı anne oldu aracıyla geldi barınakdan aldı başak anne esas anneleri oldu ve engelli kedilerimizden ikisi eve gittiler.Pert kedi ve yaşam kedi için destek gönderen  tüm duyarlı dostlara sonsuz teşekkürler.
Bibronları ,yogun bakım sıvıları ve tekerelekli arabası ile yani çocuklarımı çeyizleri ile uğurladım başak annenin evine.Yaşam kedinin ameliyat masrafları henüz tamamlanmadı ,destek isteğimiz devam ediyor.
Pert in ve Yaşamın barınağa geliş hikayeleri:
http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/ana-sayfa/yasamak-istiyordu-gozlerime-bakarak/
http://www.fatihbelediyesiyedikulehayvanbarinagi.com/ana-sayfa/pert-kedi-iyilesti-ama-tembel-cikti/
Hav hav sesleri olmadan stres altında kalmadan kafesde olmadan onlara bu şansı veren başak anneye sonsuz teşekkürler tabii cihan babayı da unutmamak lazım :)

Barınak

More in Barınak

 • Magazin 8

  Magazin 8 programında “SATIN ALMA SAHİPLEN” mesajı verildi ve Sevgili Hülya Koçyiğit barınağımızdan melez bir patili dost...

 • CNN Türk haberi

  http://www.ajanspress.com.tr/New_Video_stream/2017/07/26/CD19742114.mp4  

 • Bebek kediler

  3 bebek kedi. Göbek bağları bile üzerinde. Daha 1-2 günlükler. Acil süt anne arıyorlar.

 • Şişli Terakki Okulu

  Şişli Terakki Okulu sevgili öğrencileri Köstebek kulübü kurmuşlar ve kulüp bünyesinde yapmış oldukları etkinlik ile de barınak...