İlan Panosu

Şimşek

Şimşek

10380998nAkşam üstü gelen ihbardaki golden ; duyarlı insanların çabaları ile saat 20.30 gibi pet nakil, Barış bey ve Belgin hanım tarafından barınağımıza getirildi. Akşam saati barınağımızın klinik kısmına kafese koyduk, mama ve suyu önünde sıcak ortamda koruma altına aldık. Genel durumu iyi görünüyor, yarın daha detaylı muayene edilecek. Göründüğü kadarı ile hava şartlarından dolayı çok üşümüş ve yığılmış kalmış sokak da.

Ben 16 senedir barınağımızın kurucu ve gönüllü yöneticisi olarak diyorum ki; golden , husky, terrier, fino vb ırk hayvanları satın alıp, iyi mamalarla bol sevgiyle, el bebek gül bebek bakıp, sonra da, kırık oyuncak gibi sokağa atan sahipler ne kadar vicdansızsa, rm ler de aşılanıp küpelenip, kısırlaştırma sonrası yuva aramayıp sokağa bırakan görevlilerde, kusura bakmasınlar eğer o rm lerin gönüllüleri varsa, ellerini taşın altına koyup pansiyon vb yerlere almıyor ve duyarsız kalıyorlarsa, onlar da bence en az bu görevliler kadar duyarsızdır benim gözümde.

1456530nYedikule den bir tek ırk hayvan sokağa mahalleye bırakılmamıştır bırakılamaz, çünkü ırk köpekler soğuktan , sıcaktan etkilenirlenir , yemek bulamazlar , çöpten beslenemezler. Vicdan sahibi duyarlı insanların sayısının artması dileği ile…

Golden oğlumuzun adını şimşek koydum. Şimşek hızıyla kendine gelsin ve asla bir daha terk edilmeyeceği bir yuvası olsun.

Sahiplendirme sistemimiz>>

İlan Panosu

More in İlan Panosu

 • İvan

  2 aylık erkek russain blue ismi İvan yuva arıyor 05357126390

 • 5 veriyoruz 15 geliyor

  2017 ye veda ederken sahiplenen her patili dostumuza seviniyoruz. Fakat 5 veriyoruz 15 geliyor. Ne olacak bunun...

 • Spice

  Minicik bir ev köpeği jackrussell melezi erkek iyi huylu 3 yaş civarı yuva arıyoruz ismi SPICE

 • Blue

  Bastın bacak engelli blueeeeee kızımız yuva buldu hikaye çok ilginç. Özlem anne barınağımıza cuma günleri gelen gönüllü...

 • Teo

  Teo oğlumuz çok akıllı wc eğitimi var emekli evde insan olan hiç yalnız kalmayacak bir aile arıyoruz...

 • Melez Yavrular

  Melez yavrularımız yuva arıyor. En Zeki eğitime açık melez köpeklerdir bunu unutmayın onlara da şans verin.