İlan Panosu

Kınalı Kar

Kınalı Kar

Mukaddes ve Beyhan Annelerimiz namı değer Altın Kızlar 10 sene ye yaklaştı neredeyse 15 günde 1 pazar günleri gelip barınakta gönüllü olarak çalışırlar. Aksatmadan pes etmeden14 Ekim de Kısmet kızları melek oldu , çok büyük üzüntü yaşadılar. 8 Kasım pazar günü çalışmaya geldiler barınağa yanlarına gittim ve dedim ki ;  KISMET İN VASİYETNAMESİNİ YERİNE GETİRME ZAMANI GELDİ BENCE.
Önce tereddüt ettiler , KISMET in anısına ihanet mi diye .
HAYIR kısmet kız “Benim yatağımı, oyuncaklarımı, sevginizi sahipsiz bir arkadaşıma verin , eve alın ben daha mutlu olurum diyor” bunu hatırlayın dedim ,ve ikisini de ev köpeklerinin olduğu bölüme götürüp minderin üstünde sessizce yatan KINALIKAR KIZı gösterdim işte bu sizin yeni can dostunuz dedim. Kınalıkar 7  yaşında trafik kazası olarak gelmiş tek bacağı kısa kaldığından yuva bulamamıştı. 6 sene sonra kısmeti çıktı ve mukaddes Beyhan annelerin evinde mutlu mesut yaşayacaksak. Tavsiyem lütfen melek olan patili dostlarımızın vasiyetini yerine getirme konusunda ki zamanı uzatmayın biran önce alın ki yuva bekleyen binlerce sahipsiz can evsiz kalmasın.

10351253

İlan Panosu

More in İlan Panosu

 • Melez Yavrular

  Melez yavrularımız yuva arıyor. En Zeki eğitime açık melez köpeklerdir bunu unutmayın onlara da şans verin.

 • İda

  İda oğlumuz, Leydi kız, İrma kız, Zeytin, yuva buldu. Darısı diğer çocuklarımızın başına.

 • Beagle melezi

  Beagle melezi yavrumuz yuva buldu Darısı diğer çocuklarımızın başına.

 • Crazy

  Crazy kız stres den brandaları kemirmişti barınakta kalmak istemiyordu.Nihayet kısmeti çıktı ve yuva buldu 🙏İsmi İskandinav güneş Tanrıçası”...

 • Zeytin

  Rot kızımız ZEYTİN de yuva buldu 🙏❤️Darısı diğer çocuklarımızın başına

 • Akita

  1-1.5 yaş civarı saf kan Amerikan Akita yuva Sahiplendirme sistemimiz >>