İlan Panosu

Defo

Defo

703397230192665_nDefo oğlumuz yuva arıyor. İsmi neden DEFO anlatayım. Defo bir av köpeği bir şekilde araba çarpıyor. Getiren kişiler “biz sokakta bulduk ama acıdık tedavisi için de destek de bulunacağız. Fakülteye götürdük çok masraf çıkardılar sizin tanıdık kliniklerde daha uyguna yaptırabilirsek bu hayvanı kurtaralım” dediler. Ben de ne güzel DUYARLI insanlar var diye umutlandım. Birlikte kliniğe onların aracı ile gittik röntgen vb çekildi. “Ameliyat olması gerek kırık kaynamış masrafı da 1000tl civarında olur” dedi veteriner. Getiren kişilerin sorduğu soru şu oldu “Normal basabilir ve ava gidebilir mi ?” cevap “ava gidemez normal basma ihtimali de yüzde 30″O iyiliksever DUYARLI kişilerin cevabı “av yapmayacak köpeğe niye masraf yapayım” olduBen de şafak attı “hani bu köpeği sokakta bulmuştunuz hani destek verecektiniz işinize yaramayan köpek tü kaka” Araçlarına binmedim “gidin gözüm sizi bir daha görmesin ,ben taksi çağırır dönerim barınağa” dedim.

Kısacası köpek defolu, sona girdi bu tür zihniyette olan insanlar içinŞimdi DEFO ya yuva arıyoruz . Onu bu haliyle kabul edecek aile arıyoruz.

Sahiplendirme sistemimiz>>

İlan Panosu

More in İlan Panosu

 • Out

  Out yuva arıyor. Sahiplendirme sistemimiz>>

 • Tiger

  Tiger kızımız dişi kısır 1.5 yaş civarında yuva arıyor Sahiplendirme sistemimiz>>

 • Paşa

  Geçen hafta sahil yolunda bulunmuştu sahibi çıkmadı yuva arıyoruz . 1.5 yaş civarında erkek iyi huylu ismi ni PAŞA koyduk

 • Panço

  3 aylık labrador dişi ismi PANÇO kedilerle arası çok iyi yuva arıyor Sahiplendirme sistemi>>

 • Prenses

  Prenses kız 6 aylık Fino melezi çok üzgün hayata küstü acil yuva arıyoruz. Sahiplendirme sistemimiz>>

 • Zeyna

  Alman Kurdu dişi kısır 2 yaşında ismi ZEYNA yuva arıyor Sahiplendirme sistemimiz>>