Hastalar

Çılgın Bediş

Çılgın Bediş

ÇILGIN bediş annelik yapıyor bebişlerine çok iyi bir anne oldu duruldu uslandı.

18 Mart 2017
1738579874_oYedikule de bugün ki aksiyon: Akşam üstü bir taksi durdu içinde 2 kişi “Samatya da çay bahçesinin hamile kedisini getirdik”dediler.  “eee doğumhane mi burası, köpek barınağı, siz hamile kedinin strese gireceğini korkacağını bilmiyor musunuz ? götürün hayvanı, koca çay bahçesi yer mi Yok” dedim. “patron istemiyor müşteri gelmezmiş doğurursa” cevabını aldım. Anlaşıldı öyle veya böyle bu kediyi gözden çıkartmışlar mecbur alacağız taksinin kapısını açtım “kedi nerede” dedim siyah çöp poşetini gösterip burada dediler.

Bakınca poşetin tırmıklarla yırtıldıgını fark ettim dedim bu şekilde olmaz biraz bekleyin box getirelim dedim box geldi pencereleri kapatın boxın içine koyun kediyi böyle poşetle alamayız poşet yırtılır kötü şeyler olabilir her taraf köpek dolu dedim. kedi çok korktuğu için poşeti yırttı taksinin içinde çılgın gibi önce getiren kişiyi ısırdı sonra taksi şöförünü ısırdı adamlar panik halde kediden kurtulmak için kediyi kuyruğundan tutup cama fırlattılar kapıları açtılar sersemleyen kedi taksiden dışarı attı kendini. Bunların hepsi gözümün önünde saniyeler içinde cereyan ediyordu kedi karnı burnunda ok gibi fırladı köpeklerde peşinde.  kedinin arabamın altına doğru gittiğini gördüm sonra Yok oldu . Uzaklaşmış olamazdı kaputun içine girmiş olabilirdi kaputu açtım ki evet orda etrafımız köpek dolu korkunç durum arabayı çalıştırıp uzaklaştıramam pervane kediye zarar verir .

173542149_oOfff ki ne offff . Kalın eldivenle tutup boxa koymak için uğraşırken indi alta ters istikamete surların dibindeki yeşilliğe kaçtı bizler çığlık çığlığa peşinden köpekler yaklaşmasın diye sonunda kötü bir olay olmadan sağsalim yakaladık ve klinik kısma aldık . Derin bir ohhh çekelim tam derken klinik den haber geldi çene kırık. Köpekler yakalayamadı, ısırık Yok , tahminimiz kedi taksinin içindekilere saldırıp ısırırken adamlar can havli ile kediyi cam a fırlattıkları sırada çeneden darbe almış olabilir. Kediyi sakinleşsin diye sessiz karanlık kafese aldık.

Kedinin ismini ÇILGIN BEDİŞ koydum gerekli cezayı verdi bence insanımsılara , artık aşıya giderler, 10 gün sonrada ararlar kedi yaşıyor mu diye kuduz olacağız korkusuna.

ÇILGIN BEDİŞ İN BEBEKLERİ SEZERYANLA ALINDI KIRILAN ÇENESİNDEN DE AMELİYAT OLDU 🙏HİKAYESİ;  6 bebek bediş dünyaya merhaba dedi . 1-2 güne zaten Doğum yapacakmış. cafe sabredemedi bu kadar eziyet çekti zavallı Bediş. Çene ameliyatı da oldu şimdi yoğun bakım ünitesinde bebekleri ile. AD mama ,püre mama ,kaliteli kedi kuru ve yaş maması olursa bediş daha iyi beslenir ayrıca ameliyat masrafları için de desteklerinizi bekliyoruz.

 

Hastalar

More in Hastalar

 • Minik yavru

  Ey insanımsı yaratıklar minik bir yavrudan ne istediniz! Bugün akşam üstü yolda çocukların elinde iple çekiştirilen karnı...

 • Gülhane de şiddet

  Gülhane parkında taciz ve şiddete maruz kalan köpeciğin ismi zeytin imiş. Zeytin nasıl diye soranı çok ama...

 • Mert artık yürüyor

  Sabırla koruk helva olur. Yüzde 1 bile şans olsa her tür tıp veya alternatif tıp tedaviyi denemek...

 • Paytak

  İleri derece raşitik ve koa hastası paytak oğlan tedaviye çok iyi cevap veriyor, Badiguardlık bile yapıyor. Çok...

 • Barınakta kedi olmaz

  Yağmur değil fırtına gibi hasta, kör, annesiz kediler geliyor. “Köpek barınağında kedi olmaz , seslerden strese giriyorlar”...

 • Bebek kediler

  3 bebek kedi. Göbek bağları bile üzerinde. Daha 1-2 günlükler. Acil süt anne arıyorlar.