Hastalar

Araf

Araf

151443677975_nİnsan denen yaratılanın yaptığı bir kalleşçe davranış daha. Trafik kazası geçirmiş köpeği ***semtten getirmişler. “153 veya ilgili belediyenin hayvan rehabilitasyon merkezine götürmeniz gerek, yedikuleyi biliyorsunuz diye buraya getirirseniz biz bu kadar yükün altından Nasıl kalkarız , etimiz budumuz ne , gönüllü hizmet veriyoruz .” deyince de köpeği kaldırıma atıp kaçmak ne demek.

Zavallı köpek arabanın arkasından baka kaldı, arabaya alınınca umuda kapıldı herhalde güvendi beni kurtardılar diye sonrada ATILDI ve tam gaz KAÇILDI.

Köpek önce şaşkın şaşkın arabanın arkasından baktı araba yok oldu döndü bizim gözümüzün içine baktı. Bana ne olacak şimdi, her tarafım kan revan kemiklerim kırık diyordu sanki.

449282481003_nSiz olsanız ne yapardınız ⁉️ dünya borcumuz varken kliniğe ***belediye RM sini arayıp gelin köpeğinizi alın tedavi yaptırın mı derseniz ?(ki gelip alma ihtimalleri de çok zayıf kimse uğraşmak istemiyor) Onca borcun üstüne, bu köpeğin masrafını da borca yazdırıp tedavimi ettirirsiniz ? Tabiiki 2.ci seçtim kapıma atımış naçar hiçbir canlıyı yarıyolda bırakamam. Arkamı dönüp o ***kurum yapsın diyemem.

Acil kliniğe yolladım röntgen çekildi, açık yaralar dışında 2 kalçada kırıkmış. Yani ciddi masraf var. Ameliyatı yapın dedim , Allah büyük . Ameliyat oldu 2 kalçasından da . İlaç tedavisi devam ediyor.

Siz Duyarlı dostlarımızdan ricam ,az yada çok önemli değil bu köpeciğin ameliyat MASRAFLARINA katkıda bulunmanız .İsmini ARAF koydum gerçekten de araf da aldım. ARAF oğlumuza destek bekliyoruz
www.yhdd.org.tr
Yedikule hayvan dostları dernegi
Garanti bankası iban no TR42 0006 2000 1730 0006 297 698
Akbank iban no TR 13 0004 6012 4688 8000 0015 29
İhtiyaç listesi ;Novasef 1gr amp ,2lik 5 lik yeşil uçlu enjektör ,metpamit amp , asist amp ,Ferrum amp ,redoksan c amp

870902736170_n

Hastalar

More in Hastalar

 • Minik yavru

  Ey insanımsı yaratıklar minik bir yavrudan ne istediniz! Bugün akşam üstü yolda çocukların elinde iple çekiştirilen karnı...

 • Gülhane de şiddet

  Gülhane parkında taciz ve şiddete maruz kalan köpeciğin ismi zeytin imiş. Zeytin nasıl diye soranı çok ama...

 • Mert artık yürüyor

  Sabırla koruk helva olur. Yüzde 1 bile şans olsa her tür tıp veya alternatif tıp tedaviyi denemek...

 • Paytak

  İleri derece raşitik ve koa hastası paytak oğlan tedaviye çok iyi cevap veriyor, Badiguardlık bile yapıyor. Çok...

 • Barınakta kedi olmaz

  Yağmur değil fırtına gibi hasta, kör, annesiz kediler geliyor. “Köpek barınağında kedi olmaz , seslerden strese giriyorlar”...

 • Bebek kediler

  3 bebek kedi. Göbek bağları bile üzerinde. Daha 1-2 günlükler. Acil süt anne arıyorlar.