Etkinlikler

İ.Ü. öğrencileri stant açtılar

İ.Ü. öğrencileri stant açtılar

İstanbul Üniversitesi öğrencileri, 3000’den fazla sokak hayvana yardımcı olmaya çalışan Yedikule Hayvan Barınağı gönüllüsü olarak, okullarında barınak için destek standı açtılar.

barınak

Gönüllü öğrencilerden Tuğçe Şahin, Topluma Hizmet Uygulamaları dersi ve gönüllü olarak barınakta çalışan arkadaşları vasıtasıyla barınakla bağlantı kurduklarını ve gönüllü olarak hizmet ettiklerini belirtti. Barınakta hayvanları beslemek ve hasta hayvanların bakımını yapmak için daha fazla gönüllüye,mali desteğe ve gönüllü veterinere ihtiyaç duyduklarını ifade etti.

barınak 3

Trafik kazası geçiren ya da hasta hayvanların da barınağa götürülebileceğini belirten öğrenciler maddi destek sağlamak için de derneğe ulaşılabileceğini söyledi.Öğrenciler barınağa destek olmak isteyen yada hayvan edinmek isteyen insanların  Facebook ve http://www.yedikulehayvanbarinagi.com/ adresinden barınakla iletişime geçebileceklerini ifade ettiler.

Kaynak: suricihaber.org

Etkinlikler

More in Etkinlikler

 • 4 Mart

  Arzum anne nin eşi Mahmut Bey in allerjisi varmış ama bugün özel gün Mahmut gel ne olur...

 • 8 Mart Dünya Kadınlar Günü

  8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliğimiz için 4 Mart 2018 Pazar günü barınağımızda buluşuyoruz. Her zamanki gibi...

 • Pati Cafe

  Pati cafe bu haftada misafirler  ile doldu taştı. 28 Ocak 2018 Yedikule pati cafe de pazar kahvaltısı...

 • Piyango listesi

  9.sevgi günü kermesimiz piyango listesi( kazananlar )piyango çekilişimiz de boş yok idi .Listede numaraları olmayan arkadaşlar biletleri...

 • Kermes çadırı bir harika

  Hava şartları bahane olmamalı ,yarın saat 12-17 arası sizleri bekliyoruz. Kermes çadırı çok büyük yağış olsa da...

 • Bu pazar Sevgi günü

  Gelin 11 Şubat Pazar saat 12.30’da 9. #SevgiGünü’nde buluşalım… Paylaşmak, gülümsemek, gülümsetmek adına… Geliri bakıma muhtaç hayvanların ihtiyaçları...