Barınak

üsküdar özel doğan koleji ziyareti

üsküdar özel doğan koleji ziyareti

Üsküdar Özel Doğan Koleji Mine ve Nurhan öğretmenler eşliğinde 11 öğrenci ile barınağımızı ziyarete geldi.Okulda başlattıkları kampanya sonucunda topladıkları ihtiyaç malzemelerini barınağımıza getirerek destek vermiş oldular.İlk önce barınak hakkında bilgi lan çocuklara sordum içeriyi gezmek istemeyen ,korkan var mı diye bütün parmaklar aynı anda kalktı korkmuyoruz gezeceğiz dediler ve köpeklerimizle sarmaş dolaş gezdiler.
Tekrar aileleri ile gelmek üzere ayrıldılar.Okul yönetimine öğrencilerin velilerine ve öğretmenlerimize sonsuz teşekkürler.
Ziyaretimize gelen  okullar ,gelmeyen okullara örnek olsun. İstanbuldaki tüm okullarında bu tür kampanyalar yaparak farkındalık yaratmalarını ve ziyaretimize gelmeleri dileğimiz.

Barınak

More in Barınak

 • Kärcher

  Alman temizlik devi Kärcher firması sosyal sorumluluk projeleri kapsamında bu yıl da barınağımıza profesyonel ekipmanlar ve ekipleri...

 • Cafe de doğum günü

  Bugün pazar Yedikule de kahvaltı ve doğum günü partisi kutlanıyor.

 • Özel yıldız Koleji

  Özel yıldız Koleji tüm ilkokulu kısmı ziyarete geldi ve 80 çocuğumuz için Küçük Ahmet Hayvan Barınağında hikaye...

 • Hobyarlı Ahmet Paşa ilköğretim

  Hobyarlı Ahmet Paşa ilköğretim okulu anasınıfı barınağımızı ziyarete geldiler.

 • İta Okulları

  İta Okulları ziyareti Veli ve öğretmenler barınaktan hayvan sahiplenme ile ilgili çocuklara yönelik bilinçlendirici eğitici “küçük ahmet...

 • Sarıyer Doğa Kolleji

  Sarıyer Doğa Kolleji Ziyaretimize geldi.