Barınak

çekmeköy ütopya koleji

çekmeköy ütopya koleji

Çekmeköy Ütopya Koleji 30 öğrenci 6 öğretmen eşliğinde barınağımızı ziyarete geldiler.
Çocuklar evde köpekler için karton kulubeler yapmışlar,kedi kutuları oyuncaklar getirmişler.Çocuklar önce barınak hakkında bilgilendiler sonrada  barınağı gezip bizim şımarık köpoşlarımızla  hemen kaynaştılar .Ziyaret için öğretmenlerinin ayırdığı sınırlı saat süresi dolunca gitmemek için çok yalvardılar :) Ama süreleri dolmuştu ve okula geri dönmeleri gerekiyordu.
Sevgili çocuklar, sizler umut çiçeklerimizsiniz  biz yetişkinlerin.Biliyorum ki siz sahiplendiğiniz bir canlıyı asla terk etmeyeceksiniz ,çünki hiç bir canlı terk edilmeyi hak etmiyor .
Okullar ziyarete bekliyoruz her zaman çocuklar çok istekli yedikule barınağımıza  gelmek görmek bilgilenmek hayvanlarımıza dokunmak istiyorlar o kadar çok mail alıyorum ki bu yönde.Tavsiyem öğrenciler olarak organize olun ve öğretmenlerinize talebinizi bildirin ki gerekli izinleri alınsın ve sonra okul olarak bizleri ziyarete gelinnn.

Barınak

More in Barınak

 • Kärcher

  Alman temizlik devi Kärcher firması sosyal sorumluluk projeleri kapsamında bu yıl da barınağımıza profesyonel ekipmanlar ve ekipleri...

 • Cafe de doğum günü

  Bugün pazar Yedikule de kahvaltı ve doğum günü partisi kutlanıyor.

 • Özel yıldız Koleji

  Özel yıldız Koleji tüm ilkokulu kısmı ziyarete geldi ve 80 çocuğumuz için Küçük Ahmet Hayvan Barınağında hikaye...

 • Hobyarlı Ahmet Paşa ilköğretim

  Hobyarlı Ahmet Paşa ilköğretim okulu anasınıfı barınağımızı ziyarete geldiler.

 • İta Okulları

  İta Okulları ziyareti Veli ve öğretmenler barınaktan hayvan sahiplenme ile ilgili çocuklara yönelik bilinçlendirici eğitici “küçük ahmet...

 • Sarıyer Doğa Kolleji

  Sarıyer Doğa Kolleji Ziyaretimize geldi.