Barınak Görüntüleri

9ekim pazar ziyaretçilerimiz

9ekim pazar ziyaretçilerimiz

 Her pazar olduğu gibi , 9 ekim de de   brunch ve mini kermesimiz çok ilgi gördü bu gidişle de ilgi görmeye devam  edecek :)
Bizi en çok sevindiren, ailelerin çocukları ile barınağımızı ziyarete gelmesi oluyor.Çocukların hayvanlarla birebir teması çok ilginç.
İlk  dokunuşlar  ürkek sonra kiler kendinden emin oluyor.Ön yargılı olup ısırılırım korkusu ile gelen çocuklar köpeklerimizle tanıştıkdan sonra korkularını yeniyorlar.Bu korkuyu yenme konusunda YEDİKULE olarak iddialıyız.Hiç bir köpeğimiz ısırmaz ,aslında sokaklarda da köpekler kendilerine zarar verilmediği sürece saldırmazlar .
Çocuklar temasla kazandıkları pozitif enerji onların psikolojilerine de yansıyacaktır.Büyüme çağına geldiklerinde merhametli,vicdan sahibi bireyler olacaklardır.Hayvan besleyen ailelerin çocukları sorumluluk sahibi ,özgüveni tam ,başarılı,vicdanlı bireylerdir.
Her canlının yaşam hakkı olduğunu , bu Dünyanın yalnız insanlara ait olmadığını kabul eden bireyler çoğaldıkça hayvanların sokaklarda canı emniyette olacak bir psikopat tarafından başı ezilerek öldürülmeyecek ve tecavüze uğramayacak veya işkence görmeyecek,EŞYA değil canlı olduğunun farkına varılacaktır.Aynı bizim gibi hisseden,duyguları olan ,acı çeken sadece konuşamayan 4 ayaklı canlarımızın haklarını korumak vicdan sahibi her bireyin görevidir.
Ailelere sesleniyorum ,çocuklarınızla beraber bir pazar tatil gününüzü sahipsiz hayvanları sevmeye ,destek olmaya ayırın ve göreceksiniz hiç pişman olmayacak hatta çocuklarınızdaki değişimi görüp mutlu olacaksınız.

Barınak Görüntüleri

More in Barınak Görüntüleri

 • Ziyaretçilerimiz

  Bugun oldukça yoğun bir gün oldu. Fransız Notre Dome Dasion sürdürebilir yaşam Klubu, Şişli Meslek yüksek okulu...

 • Kärcher

  Alman temizlik devi Kärcher firması sosyal sorumluluk projeleri kapsamında bu yıl da barınağımıza profesyonel ekipmanlar ve ekipleri...

 • Cafe de doğum günü

  Bugün pazar Yedikule de kahvaltı ve doğum günü partisi kutlanıyor.

 • 4 Ekim ziyaretçilerimiz

  Sevgiye doğru sıralandik. 4 Ekim hayvanları koruma günü münasebeti ile şahane bir gün yaşadık.

 • Tunç baba ve Özlem anne

  Grafiti ile barınağımızı güzelleştiren gönüllü Tunç baba ve Özlem anne ye emeklerinden dolayı çok tşk ederiz.