Barınak Günlüğü

Kutu içinde kediler

Kutu içinde kediler

Güne mutlu haberle başlayalım😜LOTO VE TOTO yuva buldu🙏❤️Burcu anne Fatih baba Eymen bebek Loto toto 5 kişilik aile oldular .Dün geceyi sıcacık yuvalarında geçirdiler .Şansları döndü artık ömürlük yuvalarındalar🙏Pembiş fularları ne de yakışmış 😊Ailemize teşekkür ediyor tüm sahipsiz dostlarımızın yuva bulmasını diliyoruz.

2554278251_o

22 Aralık 2017
254828913815002_o

Sinanoba mimarsinan civarında yol kenarında ıssız yeşil alana ölsünler diye kutu içinde paketlenmiş halde terk edilen 2 kardeş kediciği kimse sormadı aramadı benim kedim diye oysa ikisi de ev kedisi ve çok genç bakımlı ve tombullar. İkisi de dişi kısırlaştırdık . Siyah ın ismini LOTO diğerini TOTO koydum. Çünkü bulunmaları ve kurtarılmaları tamamen şans idi. Her ikisini birlikte sahiplenecek aile arıyoruz.

17 Aralık 2017

İnsanoğlu kötülükte sınır tanımıyor❗️olay bugün saat 12-13 arası ablamın başına gelmiş. Arabası ile yazlık dönüşü köpeğimizin wc ihtiyacı için güzelce mimaroba civarında yol kenarında yeşillik görüp duruyor. Gezinirken yeşillikler içinde özenle paketlenmiş fiyonk bile yapılmış bir karton kutu görüyor merak ediyor, köpeğimizi arabaya bırakıp kutunun yanına gidiyor ve elliyor kutuyu ,içeriden miyav sesi geliyor Ne yapsın dağın başı bırakamaz kutuyu da açamaz çünkü yol kenarı vızır vızır araba geçiyor. Kutuyu arabaya taşıyor doğru barınağa. Kutuyu korunaklı odaya alıp açmaya başladık . Kapağı kaldırınca naylon poşetle sarılmış alt kutu çıktı ortaya. Hava alacak tek bir delik bile yok. Naylonu yırtınca içinde oldukça bakımlı tertemiz 2 kedi ortaya çıktı o kadar sakin munisler ki kucağa alıp sakinleştirdik. Kim böyle bir vicdansızlık yapar, 2 ev kedisi ölsün diye bu kadar uğraşılır ,çok merak ediyorum. Belli ki sahipli kediler.

O bölge civarında kayıp kedileri olan var mıdır .belki birilerinin canı yansın diye yapmıştır birileri bilmiyorum ama gerçekten çok çok şanslılar. Eğer ablam fark etmese idi havasızlıktan açlıktan ölebilirlerdi. Bu haberi çokca paylaşım yaparak belki sahibini bulmalarına vesile olabiliriz.eğer sahibi bunu yapmışsa diyecek tek şey var el insaf. Kimse den ses çıkmazsa yuva arayacağız.

256827068416_o 2547857175573_o 254388540398508_o

Barınak Günlüğü

More in Barınak Günlüğü

 • 2 adet Pincher

  Bu sabah barınağın sokağına surların dibine karton koli ile bırakılıp kaçılmış 2 adet Pincher . Tamamen Tesadüf...

 • Mert artık yürüyor

  Sabırla koruk helva olur. Yüzde 1 bile şans olsa her tür tıp veya alternatif tıp tedaviyi denemek...

 • 1000 lik

  Güne mutlu haberler ile başlayalım, 1000 lik oğlumuz yuva buldu. Hikayesini tekrar hatırlatalım ; 2 sene kadar...

 • Akrabalar

  Yedikule sevgi evinden patili dost vermişsek artık akraba olmuşuz demektir. Mine anne Yahya Baba ya ocak 2009...

 • Yunus

  Dün sahil yolunda orta refüj de yaralı halde iken kurtardığımız Yunus kız ı bugün kliniğe gönderdik röntgenleri...

 • Ponpon tavşan

  Bugün güzel şeyler olmaya devam ediyor. Ponpon tavşan yuva buldu. Pofuduk kardeşe arkadaş olarak gitti. Evinden mutluluk...